Sekretär Louis XV-stil

Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, beslag i bronserad metall, höjd ca 134, 69x40 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Fanérskador

687647

2019-11-24