Konsolbord Louis XV

Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV
Konsolbord Louis XV

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, Louis XV, bemålat, skuren dekor, skivan fanérad i valnöt, höjd ca 77, 90x45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Omarbetat, fanérbortfall, senare bemålning, färgbortfall

687656

2019-11-24