Väggpendyl sengustaviansk
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, sengustaviansk, urtavla med arabiska siffror samt märkt Peter Söderman Stockholm, förgylld, skuren dekor, höjd ca 77 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Skador, lösa delar, nyckel saknas
687658
2019-11-24