Väggpendyl sengustaviansk

Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk
Väggpendyl sengustaviansk

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, sengustaviansk, urtavla med arabiska siffror samt märkt Peter Söderman Stockholm, förgylld, skuren dekor, höjd ca 77 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Skador, lösa delar, nyckel saknas

687658

2019-11-24