Amplar empirestil

Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil
Amplar empirestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPLAR, 2 st, snarlika, empirestil, för 6 ljus vardera, mässing, delvis bemålade, diameter 60 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

687659

2019-11-24