Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, empirestil, för 3 ljus, mässing, röd skål med slipad dekor, behängd med prismor, höjd ca 76, diameter ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

687660

2019-11-24