Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
AMPEL, 1800-talets andra hälft, empirestil, för 3 ljus, mässing, röd skål med slipad dekor, behängd med prismor, höjd ca 76, diameter ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo
687660
2019-11-24