Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
BENGT ELDE (1939-2015): Djurgården, signerad Bengt Elde, färglitografi samt goache, numrerad 4/398, ca 83x27 cm
Ej examinerad ur ram
687663
2019-10-09