Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Djurgården, signerad Bengt Elde, färglitografi samt goache, numrerad 4/398, ca 83x27 cm

Ej examinerad ur ram

687663

2019-10-09