Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN OLOW OLSSON (1924-1971): Motiv från fiskeläger, Eskön, signerad Sven Olow Olsson, olja på pannå, 46x38 cm
687664
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här