Sven Olow Olsson oljemålning

Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN OLOW OLSSON (1924-1971): Motiv från fiskeläger, Eskön, signerad Sven Olow Olsson, olja på pannå, 46x38 cm

687664

2019-10-09