Renzo Ugolini oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RENZO UGOLINI (f.1930): Komposition med barn, signerad R. Ugolini, olja på duk, 61x33 cm
Kuntoraportti
687666
Päivämäärä:
2019-10-09