Roger Fällman oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROGER FÄLLMAN (född 1961): Motiv av å, signerad R Fällman, olja på duk, ca 56x46 cm
Kuntoraportti
Smärre färgbortfall
687667
Päivämäärä:
2019-10-09