Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Motiv av å, signerad R Fällman, olja på duk, ca 56x46 cm

Kuntoraportti

Smärre färgbortfall

687667

Päivämäärä:

2019-10-09