Longines herrarmbandsur

Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LONGINES, armbandsur, stål, 1940-tal, manuell, pleixglas, boettnr. 23101, 312, verknr. 5963510, cal 10.68Z, läderarmbands med stålspänne (ej original), diameter 31 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

687672

2019-10-10