Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
AMPEL, senempirestil, för 6 ljus, förgylld och patinerad brons, 61, daimeter 51 cm
PROVENIENS: Stopalo
Elektrifierad, borrad för el, mindre dekordel lös
687687
2019-11-24