Ampel senempirestil

Ampel senempirestil
Ampel senempirestil
Ampel senempirestil
Ampel senempirestil
Ampel senempirestil
Ampel senempirestil
Ampel senempirestil
Ampel senempirestil

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

AMPEL, senempirestil, för 6 ljus, förgylld och patinerad brons, 61, daimeter 51 cm
PROVENIENS: Stopalo

Elektrifierad, borrad för el, mindre dekordel lös

687687

2019-11-24