Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, omkring 1900, nyrokoko, för 6 ljus, förgylld metall, höjd ca 67, diameter 60 cm
PROVENIENS: Stopalo

Mindre dekordel lös, borrad för el, prismor saknas

687688

2019-11-24