Klubbat för:
3 600 SEK
1 000 SEK
TAKARMATUR, omkring 1900, stomme i förgylld metall, gröntonad glaskupa, höjd ca 56, diameter 31 cm
PROVENIENS: Stopalo
Omarbetad, sannolikt tidigare gaslampa
687696
2019-11-24