Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

3 600 SEK

1 000 SEK

TAKARMATUR, omkring 1900, stomme i förgylld metall, gröntonad glaskupa, höjd ca 56, diameter 31 cm
PROVENIENS: Stopalo

Omarbetad, sannolikt tidigare gaslampa

687696

2019-11-24