John Arsenius

John Arsenius
John Arsenius
John Arsenius
John Arsenius
John Arsenius
John Arsenius

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Ung man i kronprinsens husaruniform, signerad J Arsenius, akvarell, ca 10,5x14 cm

687707

2019-11-17