Brevpress Kina

Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina
Brevpress Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVPRESS, omkring 1900, Kina, skulpterad sten, bemålad, höjd ca 13 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

687709

2019-11-24