Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHN KINDBORG (1861-1907): Morgondimma över insjö, signerad och daterad Johan Kindborg 98, olja på duk, dukens mått ca 65,5x97 cm
minimalt färgbortfall
687711
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här