John Kindborg

John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg

Klubbat för:

7 000 SEK

8 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Morgondimma över insjö, signerad och daterad Johan Kindborg 98, olja på duk, dukens mått ca 65,5x97 cm

minimalt färgbortfall

687711

2019-10-09