Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, märkt W.Lind, mått ca 57x35 cm

smärre åldersrelaterat slitage

687714

2019-10-09