Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HELGE HOLMLUND (1911-1989): Kvinna i blått, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 65x54 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre retusch
687716
2019-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner