Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Skulpturfasad av stenbockar, monogramsignerad HL, akvarell, ca 37x45 cm

687717

2019-10-09