Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOLLE, svarvat trä, målad i rödockra, grönt och guld, kursiv dryckestext i svart, 1800-tal, Norge, höjd ca 11, Ø 25 cm
Bruksslitage, torrsprickor, lagningar
687730
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här