Bolle Norge

Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOLLE, svarvat trä, målad i rödockra, grönt och guld, kursiv dryckestext i svart, 1800-tal, Norge, höjd ca 11, Ø 25 cm

Bruksslitage, torrsprickor, lagningar

687730

2019-10-09