Sergey Cravets oljemålning

Sergey Cravets oljemålning
Sergey Cravets oljemålning
Sergey Cravets oljemålning
Sergey Cravets oljemålning
Sergey Cravets oljemålning
Sergey Cravets oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

SERGEY CRAVETS (född 1939): "Joyfull Day", signerad a tergo, olja på duk, ca 75 x 78 cm

687734

2019-10-11