Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CRISTOFLE, champagnekylare från serie "Gallia", 1920-tal, Art Déco, modellnr 0438, nysilver, höjd ca 20,5 cm
Smärre repor, smärre rost samt ärgning på botten
687735
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här