Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SALTKAR i silver, med sked, 1 par, Frankrike, 1910-tal, Art Noveau, insatser i glas, stämplade, höjd ca 4, längd ca 7 cm
Ena med fläck, smärre slitage
687737
2019-10-09