Saltkar Frankrike

Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike
Saltkar Frankrike

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SALTKAR i silver, med sked, 1 par, Frankrike, 1910-tal, Art Noveau, insatser i glas, stämplade, höjd ca 4, längd ca 7 cm

Ena med fläck, smärre slitage

687737

2019-10-09