Åke Nothberg Stockholm inlopp
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ÅKE NOTHBERG (1891-1973): Stockholms ström med Slottsbacken i fonden, signerad och daterad Å Nothberg 1945, olja på pannå, 33x41 cm
Svensk privatsamling
Kuntoraportti
687739
Päivämäärä:
2019-10-28