Ljungdahl**** Nybroviken

Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken
Ljungdahl**** Nybroviken

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGDAHL**** (1900-tal): Nybroviken, vy mot Dramaten, signerad och daterad Ljungdahl -46, olja på pannå, 38x46 cm

Svensk privatsamling

687745

2019-10-28