Inez Leander Djurgården mot Skeppsholmen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INEZ LEANDER (1878-1969): Djurgården mot Skeppsholmen, signerad I Leander, olja på pannå, 27x35 cm

Svensk privatsamling

687756

2019-10-28