Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADKANNA, KAFFEKOPPAR, 4 st samt 1 par, porslin, 1700/1800-tal, empire/empirestil, kannans höjd 18,5 cm
Skador och lagningar samt slitage
687772
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här