Kaffekanna koppar på fat porslin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKANNA, KAFFEKOPPAR, 4 st samt 1 par, porslin, 1700/1800-tal, empire/empirestil, kannans höjd 18,5 cm

Skador och lagningar samt slitage

687772

2019-10-09