Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
BYRÅ,1900-talets första, kolonialstil, bambuimitation, 5 lådor, höjd 123, 103x49 cm, nyckel finns
Skador, draghantag saknas, slitage
687777
2019-10-13