Hedvig Elisabeth Charlottas dagbok

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDVIG ELISABETH CHARLOTTAS DAGBOK, översatt och utgiven av Carl Carlson Bonde, Stockholm 1907-1927, oilka utgåvor, enstaka delar I-V, del medbundet omslag, hfrbd, del II-V hft

Slitage och uttorkat skinn, nagg, flcäkar och veck,

687853

2019-10-10