Hedvig Elisabeth Charlottas dagbok
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEDVIG ELISABETH CHARLOTTAS DAGBOK, översatt och utgiven av Carl Carlson Bonde, Stockholm 1907-1927, oilka utgåvor, enstaka delar I-V, del medbundet omslag, hfrbd, del II-V hft
Slitage och uttorkat skinn, nagg, flcäkar och veck,
687853
2019-10-10