Trine Folmoe

Trine Folmoe
Trine Folmoe
Trine Folmoe
Trine Folmoe

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964): Porträtt, signerad T Folmoe, kol på papper, 66x56 cm

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

687875

2019-10-13