Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
TISSOT, damur, Stylist, pläterad, 1970-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk, bredd 18, längd 160 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
687880
Datum:
2019-10-09
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här