Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, kirman, figural med livets träd, ca 374x254 cm

Slitage och skador

687911

2019-10-09