Sked silver barockstil

Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil
Sked silver barockstil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKED, silver, oläsliga stämplar, barockstil, 18/1900-tal, plant skaft med kerubknopp, längd 14,6 cm, vikt 37 g

slitage

687913

2019-10-16