Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKED, silver, oläsliga stämplar, barockstil, 18/1900-tal, plant skaft med kerubknopp, längd 14,6 cm, vikt 37 g
slitage
687913
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här