Kista kamfer
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1900-talets andra hälft, Kina, betsad kamfer, med skuren dekor föreställande flodlandskap med pagoder samt tårpil, invändig med fackinredning, lås i vit metall, höjd ca 58, 101x53 cm
Bruksslitage, märken, repor, låset är i delar och ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
687953
2019-10-10