Karl Örbo olja

Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958): Motljus Camaret Bretagne, signerad pch daterad Örbo-47, olja på duk, ca 46x55 cm

687954

2019-10-09