Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
TRÄFIGURER, (10) Kina, 1900-talets andra hälft, bl a guldfisk och fabeldjur, skurna i trä, höjd mellan ca 10-30 cm
Nagg, alla möjligen ej kompletta, slitage
687961
2019-10-10