Tapio Wirkkala Kantarell

Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell
Tapio Wirkkala Kantarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, "Kantarell", vas, linjeslipad, signerad Tapio Wirkkala Iittala 56, diameter 22,5 cm, höjd ca 13 cm

Botten med repor

687980

2019-10-09