Vas keramik
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUD JOHANSEN OCH GERDA LUND, golvvas, keramik, dekor av kvinnofigurer med örhängen, 1970-tal, signerad G. Lund, drejjad av Knud och dekor av Gerda, höjd 60 cm
Vid fot ett litet nagg, insats medföljer
688000
2019-10-09