Vas keramik

Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik
Vas keramik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUD JOHANSEN OCH GERDA LUND, golvvas, keramik, dekor av kvinnofigurer med örhängen, 1970-tal, signerad G. Lund, drejjad av Knud och dekor av Gerda, höjd 60 cm

Vid fot ett litet nagg, insats medföljer

688000

2019-10-09