Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERDINAND FINNE (Norge, 1910-1999): Ariadne og Bacchus, litografi, signerad Ferdinand Finne, 35/50, motivmått 43x63 cm
688011
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här