Ferdinand Finne

Ferdinand Finne
Ferdinand Finne

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERDINAND FINNE (Norge, 1910-1999): Ariadne og Bacchus, litografi, signerad Ferdinand Finne, 35/50, motivmått 43x63 cm

688011

2019-10-09