Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONOR, 1 par, 1900-talets mitt, rokokostil, 6-armade, stomme i patinerad metall, behängda med olikslipade prismor, vardera höjd ca 73, diameter 56 cm
PROVENIENS: Stopalo
688016
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här