Ljuskronor rokokostil

Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil
Ljuskronor rokokostil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONOR, 1 par, 1900-talets mitt, rokokostil, 6-armade, stomme i patinerad metall, behängda med olikslipade prismor, vardera höjd ca 73, diameter 56 cm
PROVENIENS: Stopalo

688016

2019-11-24