Cykelmaster 1950-tal

Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal
Cykelmaster 1950-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYKELMASTER, 1950-tal, hjälpmotor monterad på Hermèscykel, hjälm medföljer
PROVENIENS: Stopalo

Ej funktionstestad, i behov av genomgång

688031

2019-11-24