Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CYKELMASTER, 1950-tal, hjälpmotor monterad på Hermèscykel, hjälm medföljer
PROVENIENS: Stopalo
Ej funktionstestad, i behov av genomgång
688031
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här