Dosa emalj rokoko

Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko
Dosa emalj rokoko

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, 1700-tal, rokoko, emalj, dekor av påfågel i landksap inom kartusch, ca 3x6x4,5 cm

Lock med skada och lagning, krackelerad

688044

2019-10-16