Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890): Wikinga hill signatur GW-en palm, daterad 1895, akvarell, ca 21,5x15,5 cm,
PROVENIENS:
"Gåfva till Valborg Kahl 1895"
Dedikation
688053
2019-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här