Gustaf Wilhelm

Gustaf Wilhelm
Gustaf Wilhelm
Gustaf Wilhelm
Gustaf Wilhelm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890): Wikinga hill signatur GW-en palm, daterad 1895, akvarell, ca 21,5x15,5 cm,

PROVENIENS:
"Gåfva till Valborg Kahl 1895"

Dedikation

688053

2019-10-12