Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 37 dlr, silver, blandade modeller, 17/18 samt 1900-tal, bl.a Nils Jacob Adamsson, samt 1 sked av Erik Albrecht Körsner, total vikt exklusive handtag i trä ca 1000 g

Åldersrelaterat slitage

688054

2019-10-10