Carl Johan de Geer färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Fantomen i Skanör", signerad och daterad 2011, 153/290, färglitografii, 56x69 cm

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

688056

2019-10-16