Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTURER 2 st, alabaster, antikiserande motiv, placerade på socklar, total höjd ca 42-44 cm
slitage, sprickor, nagg/avslag
688067
2019-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här