Skulpturer alabaster

Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster
Skulpturer alabaster

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTURER 2 st, alabaster, antikiserande motiv, placerade på socklar, total höjd ca 42-44 cm

slitage, sprickor, nagg/avslag

688067

2019-11-02